До уваги жителів Сокирянської територіальної громади!

Дата: 08.12.2020 15:03

Розпорядженням Сокирянського міського голови Василя Козака від 02.12.2020 №20-р «Про затвердження графіку та порядку особистого прийому громадян у Сокирянській міській раді», затверджено графік особистого прийому громадян міським головою, секретарем міської ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, а також керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради.

Згідно затвердженого документу, прийом громадян керівництвом Сокирянської міської ради буде здійснюватись за наступним графіком:

Козак Василь Васильович - Сокирянський міський голова прийматиме громадян щоп’ятниці з 10.00 до 16.45 год.

Гангал Іван Володимирович - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, прийматиме громадян в понеділок з 10.00 до 18.00 год.

Степаненко Любов Іванівна -  секретар міської ради здійснюватиме прийом громадян у вівторок з 10.00 до 18.00 год.

Мойсеєнко Ауріка Вікторівна - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради прийматиме громадян у середу з 10.00 до 18.00 год.

З порядком проведення особистого прийому громадян у Сокирянській міській раді можна ознайомитись за посиланням https://sokyryanska-gromada.gov.ua/grafik-prijomu-gromadyan-11-32-45-21-06-2016/.