Інформація про стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19

Дата: 09.12.2020 15:11

Станом на 09 грудня 2020 року, в стаціонарних відділеннях районної лікарні, які надають допомогу хворим з діагнозом коронавірус, перебуває 60 осіб. За останні дві доби госпіталізовано 15 людей з підозрою на хворобу. Наразі, 43 пацієнти мають підтверджений діагноз COVID-19, 17 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 10 хворих - у важкому стані та потребують постійної дотації кисню, 22 особи – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. Окрім того, в стаціонарних відділеннях районної медичної установи перебуває 18 пацієнтів, які не можуть отримувати лікування вдома, оскільки мають пневмонію значного ступеню ураження легень.

Нажаль, за останні дві доби, внаслідок ускладнень, двоє людей померло. Висловлюємо глибоке співчуття родичам.

За даними КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», спостерігається збільшення хворих, з діагнозом COVID-19, які лікуються амбулаторно. Наразі, 102 особи отримують лікування вдома – під наглядом сімейних лікарів. Найбільше хворих в  місті Сокиряни - 41 людина, 30 – в Романківцях, по 2 особи в Білоусівці, Василівці, Ломачинцях та Гвіздівцях, по 5 – в Селищі та Коболчині,  7 – в Сербичанах, 3 – в Шишківцях, по 1 – у Вашківцях, Братанівці та Михалкові.