Талановиті діти Сокирянщини – переможці обласного конкурсу

Дата: 11.12.2020 12:09

Днями, в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей, відбулося оголошення та нагородження переможців і учасників конкурсу "Ми проти насильства! Ми за любов та добробут". Сокирянська районна дитяча бібліотека надіслала на конкурс 18 малюнків своїх читачів.

Оцінювало роботи поважне журі: начальник сектору зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області Ігор Пастух; директор Чернівецької художньої школи ім. М. Івасюка Тетяна Гакман; заступник директора з наукової роботи Чернівецької обласної бібліотеки для дітей Ірина Рудая.

Талановиті діти Сокирянщини, в черговий раз, – серед переможців конкурсу.

2 місце - Саранчук Ірина, з міста Сокиряни, за роботу "Не відбирай житло у стареньких";

2 місце - Куцюруба Валерія, місто Сокиряни, робота - "Жінки проти насилля";

3 місце - Кривчанська Софія, місто Сокиряни,  малюнок - "Діти проти насилля";

3 місце - Гавдюк Тетяна, місто Сокиряни, твір -  "Ми проти насильства в сім ї".

Відзнаки конкурсу отримали роботи Досяк Надії - «Підлітки проти насильства» та Савчука Андрія - "Материнська любов проти насильства".

Всі переможці є учнями Сокирянської районної художньої школи.

Дипломами за участь у конкурсі нагороджені: Петрюк Софія - село Романківці, Житарюк Софія - село Романківці, Житарюк Уляна - село Романківці, Єгипет Даша - село Вашківці, Петришена Ольга - село Гвіздівці, Козлова Дар"я – село Гвіздівці, Степанятова Ангеліна - місто Сокиряни, Козьмич Дар"я - місто Сокиряни, Багрій Поліна - місто Сокиряни, Михайлова Дар"я - місто Сокиряни, Гонца Вікторія - місто Сокиряни.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо нових творчих здобутків!