Романа Гавдюка призначено виконуючим обов’язків генерального директора комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Сокиряни»

Дата: 11.12.2020 12:10

Згідно розпорядження Сокирянського міського голови Василя Козака від 10 грудня 2020 року №53-К «Про призначення Гавдюка Р.М.  тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора комунального підприємства Сокирянської міської ради «Телерадіоорганізація» «Сокиряни» Романа Миколайовича призначено на посаду.

Сьогодні, 11 грудня секретар Сокирянської міської ради Любов Степаненко та  голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк представили т.в.о. генерального директора колективу установи.

До призначення Роман Гавдюк обіймав посаду головного спеціаліста відділу освіти Сокирянської районної державної адміністрації. Освіту Роман Миколайович здобув в Чернівецькому національному університеті ім.Ю.Федьковича. За фахом – вчитель історії. 21 рік працював у сфері освіти Сокирянщини.