В центрі міста Сокиряни засяяла новорічна ялинка

Дата: 12.12.2020 23:17

Сокирянський міський голова Василь Козак вирішив відновити традицію, яка десятиліттями була в місті Сокиряни – встановити новорічну ялинку на центральній площі. «Таку красу Сокирянщина побачить вперше. Завдяки спільним зусиллям новорічні свята будуть особливими» - зауважує Василь Васильович.

Надало лісову красуню Державне підприємство «Сокирянське лісове господарство». Зростала 13-ти метрова ялинка в Романковецькому лісництві, звідки її працівники підприємства транспортували до центу Сокирянської територіальної громади.

Особливістю новорічної красуні є її прикраси. Яскраві іграшки та чарівну ілюмінацію придбали спонсори – небайдужі жителі громади, які виявили бажання долучитись до організації незабутніх новорічних свят. Окрасою святкової ялинки стала казкова огорожа, яку виготовили фахівці державного підприємства «Сокирянське лісове господарство», а художнє оформлення, менше ніж за добу, забезпечили працівники районної художньої школи.

Сьогодні, протягом дня, навколо зеленої красуні кипіла робота. Фахівці комунального підприємства «Сокиряни благоустрій», представники монтажної організації, працівники Сокирянської районної художньої школи та просто перехожі долучились до створення новорічного настрою та гарних вражень жителям Сокирянської територіальної громади.

Урочисте відкриття головної ялинки Сокирянщини відбудеться найближчим часом. Організатори свята обіцяють масу незабутніх вражень та емоцій. Про дату і час жителів громади буде повідомлено додатково.