Відбудеться урочисте відкриття головної ялинки Сокирянської громади

Дата: 16.12.2020 11:51

13-ти метрова лісова красуня вже кілька днів милує око краян, адже до свят залишилося зовсім трішки. Час мріяти, дивувати та вірити в казку. Отож, запрошуємо всіх жителів Сокирянської територіальної громади, охочих перейнятися святковим новорічним настроєм, на урочисте відкриття головної ялинки Сокирянщини, яке відбудеться 18 грудня о 16:00.

Урочисто вітатимуть жителів громади Сокирянський міський голова – Василь Козак та голова Сокирянської районної державної адміністрації – Ірина Антонюк.

У програмі заходу: вітання Святого Миколая, виступи гурту «Кавер бенд» студії естрадного співу «СЕМ ПЛЕЙ» та ще багато цікавинок. А також всі охочі зможуть зробити  новорічно-різдвяні світлини біля облаштованих фотозон.

Пам’ятаймо про необхідність дотримання соціальної дистанції! Не забуваємо про маски!

Хай кожен дім наповниться чарівною  атмосферою Нового року та Різдва Христового!