Проходить перше пленарне засідання першої сесії Дністровської районної ради

Дата: 15.12.2020 14:12

Сьогодні, 15 грудня 2020 року, в залі засідань Кельменецької районної ради відбувається перше засідання Дністровської районної ради. Голова Дністровської територіальної виборчої комісії Марія Таран оголосила офіційні результати місцевих виборів депутатів Дністровської районної ради. Згідно офіційного підрахунку голосів, представництво в районній раді отримали депутати від 7 організацій політичних партій.

Обрано голову Дністровської районної ради. Шляхом таємного голосування, 37 депутатів новообраної ради підтримали кандидатуру Янчака Олександра Миколайовича.

Олександр Янчак, 1984 року народження, проживає в селі Білоусівка, Сокирянського району. До обрання, Олександр Миколайович обіймав посаду першого заступника голови Сокирянської районної державної адміністрації.