Олексія Бойка обрано головою Чернівецької обласної ради

Дата: 18.12.2020 13:22

17 грудня розпочалась робота першого пленарного засідання сесії новообраної Чернівецької обласної ради. Зокрема, було оголошено результати місцевих виборів до Чернівецької обласної ради. За інформацією голови Чернівецької обласної територіальної виборчої комісії Миколи Каспрука, до обласної ради обрано 64 депутати - представники від 8 організацій політичних партій. Відтак, депутати обласної ради набули офіційних повноважень.

Сьогодні, 18 грудня, в ході продовження першого пленарного засідання, депутати винесли на розгляд питання обрання голови Чернівецької обласної ради. На голосування було висунуто кандидатури Олексія Бойка, обраного депутатом обласної ради від Чернівецької обласної партійної організації Аграрної партії України, та Володимира Жаровського, обраного від Чернівецької партійної організації політичної партії «Слуга народу».

За результатами таємного голосування, головою Чернівецької обласної ради VIII скликання обрано Бойка Олексія Сергійовича. Його кандидатуру підтримали 35 депутатів обласної ради - з 63 присутніх народних обранців.

Олексій Бойко, 1982 року народження, житель села Гвіздівці, Сокирянського району. Має вищі освіти за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Державне управління». Загальний стаж трудової діяльності – понад 20 років. 15 років Олексій Сергійович працює в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. До обрання головою Чернівецької обласної ради, обіймав посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Вітаємо Олексія Сергійовича. Бажаємо успіхів, гарних результатів роботи, щирих однодумців та соратників.