Учні Гвіздовецького ліцею та Селищанського НВК тепер крокуватимуть до знань новою кольоровою бруківкою

Дата: 18.12.2020 16:34

Як відомо, діти – це наше майбутнє. Кому, як не їм, радувати та розбудовувати, тішити та втілювати сміливі плани. Саме тому, міська влада робить все необхідне для того, аби учні навчальних закладів громади отримали якнайкращі умови для здобуття освіти. Як наслідок - оновилися шкільні подвір’я Гвіздовецького ліцею та Селищанського НВК. Тепер учні та вчителі крокуватиму новою кольоровою бруківкою. На це з районного бюджету було втрачено близько 800 тисяч гривень.

«Наше основне завдання – щоб дітям було комфортно навчатись та розвиватись» - наголошує Сокирянський міський голова Василь Козак. Тому влада громади витрачає чимало сил, матеріальних та фінансових ресурсів, аби заклади освіти краю, незважаючи на теперішні реалії життя, були забезпечені комфортом та всім необхідним.