23 грудня відбудеться 2 сесія Сокирянської міської ради VIII скликання

Дата: 10.12.2020 11:15

Відповідно до розпорядження Сокирянського міського голови Василя Козака від 10 грудня 2020 року №26-р, на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 23 грудня 2020 року об 11.00 годині, в залі засідань Сокирянської міської ради, відбудеться 2 сесія  міської ради VIII скликання. Засідання постійних комісій планується провести 23 грудня о 10.00 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд 2 сесії виносяться питання: про Регламент Сокирянської міської ради VIII скликання; про Положення про постійні комісії Сокирянської міської ради; про Положення про відділи Сокирянської міської ради; про план роботи міської ради на 2021 рік; про міський бюджет на 2021 рік, а також низку інших, важливих для розвитку громади питань.

На сесію планується запросити голову районної державної адміністрації, окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, старосту та в.о.старост населених пунктів громади, представників засобів масової інформації.