Вихованки центру творчості дітей та юнацтва – переможці обласного конкурсу «Юні дизайнери»

Дата: 23.12.2020 17:15

Сьогодні, 23 грудня, відбувся обласний конкурс «Юні дизайнери» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Цьогоріч конкурс проходив в он-лайн режимі, у форматі фестивалю «Новорічна фейєрія».

Вже традиційно, учасниками фестивалю стали вихованці Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва.  За результатами підведення підсумків, почесне журі визначило переможців. Гран-прі конкурсу, у номінації «Новорічний костюм», отримала талановита сокиряночка – Ангеліна Степанятова – вихованка гуртка «Мода і стиль», керівник Ксенія Тихович.

Почесне друге місце у номінації «Новорічна листівка» посіла вихованка дизайн-студії «Фантазія» Еліна Дєрмєнжи, керівник Анастасія Жар.

Вітаємо юних дизайнерів та викладачів! Бажаємо успіхів у обраній справі!