Компанія, яка має надавати якісні послуги, чи спосіб отримання прибутків від людей?

Дата: 12.01.2021 11:29

Надання якісних послуг та комфорт клієнтів для нас – найголовшіне. Таким лозунгом зустрічає відвідувачів офіційний веб-сайт Чернівецької обласної енергопостачальної компанії, яка здійснює постачання електроенергії побутовим споживачам Сокирянщини. Однак, іншої думки, про послуги підприємства самі жителі Сокирянської громади. Значні та необгрунтовані суми у платіжках, які отримали громадяни в кінці минулого року, не можливість здійснити розрахунок за електроенергію, а також отримати квитанцію на оплату послуг в селах, відсутність належної роботи територіального підрозділу ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» в місті Сокиряни та низка інших проблем, з якими обурені жителі громади звертаються до Сокирянського міського голови Василя Козака.

За словами громадян, у кінці минулого року, у квитанціях на оплату за використання електроенергії до сплати було внесено суми коштів, що в рази перевищували зазвичайні щомісячні платежі. Звернувшись за роз'ясненнями до Сокирянського територіального підрозділу енергопостачального підприємства, відповіді на свої питання люди так і не отримали, оскільки ні належним чином обладнаного приміщення, ні фахівців, за вказаною на офіційному сайті підприємства адресою, не змогли знайти.

Відвідав Сокирянський територіальний підрозділ ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» міський голова Василь Козак. За адресою вул.Перемоги,26, де, згідно вказаних на офіційному веб-сайті установи даних, повинен знаходитись територіальний підрозділ, дійсно функціонує певна організація. Проте, ні вивіски з назвою установи, ні графіку роботи, ні інших необхідних для здійснення офіційної діяльності документів в наявності немає. Вхідні двері до приміщення зачинені з середини, хоча працівники в установі є. Яким чином, вони приймають людей із зачинениним дверима? Не зрозуміло.

З цим та низкою інших питань, Сокирянський міський голова Василь Козак звернувся до керівника компанії Володимира Тимофійчука. На питання про завищені суми в платіжках, повідомлено, що цифри були рекомендовані. З низки інших важливих для споживачів громади питань, керівник енергопостачального підприємства належних відповідей не надав. Зокрема, відсутнє бачення яким чином громадянам в селах будуть доставлятись квитанції на оплату послуг, а також як буде здіснюватись оплата за спожиту електроенергію, якщо стаціонарні поштові відділення в більшості населених пунктів не працюють.

«Сокирянська міська рада, як орган влади, в першу чергу зацікавлена в тому, щоб її жителі отримували якісні послуги. Зі сторони керівника ТОВ «Чернівецька обласна енегропостачальна компанія» Володимира Тимофійчука я, як міський голова, розуміння проблемних питань та бажання їх вирішити в інтересах людей не побачив» - зауважує Василь Козак. «Роз'яснень жителям громади на рахунок того, що суми коштів у платіжках - рекомендовані і платити їх люди були не зобов'язані, компанія - постачальник надати не потрудилась. Я вважаю, що права людей порушено, їх змусили, без урахування фінансових можливостей кожної сім'ї, сплатити аванс, і досить таки не малий, за послуги, які фактично ще не були надані, і не зрозуміло, чи людям вони взагалі будуть потрібні. Територіальний підрозділ функціонує як підпільна організація, ні вивіски, ні графіку роботи, ні будь-яких інших документів в наявності немає, люди не можуть отримати елементарні відповіді на свої питання» - пояснює Сокирянський міський голова.

«З метою захисту прав та законних інтересів жителів громади, ми будемо звертатись до керівництва Чернівецької області, а також до голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з клопотанням врегулювати питання надання якісних послуг з енергопостачання ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» жителям Сокирянської громади» – зазначає Василь Васильович.

За ініціативою міського голови, питання постачання та траснпортування жителям Сокирянської територіальної громади газу та електроенергії буде винесено на розгляд сесії міської ради з подальшим зверненням до вищих органів державної влади.