Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті

Дата: 12.01.2021 14:38

За останні кілька днів на території району виникло дві пожежі в житлових будинках, які завдали неабиякої шкоди їх господарям. З метою попередження виникнення загорянь та інших надзвичайних подій у житловому секторі, працівники Сокирянського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій наголошують на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Фахівці закликають жителів Сокирянщини використовувати тільки справні електроприлади, а також в жодному разі не залишати їх ввімкненими без нагляду.

Рятувальники наголошують на необхідності завжди дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та закликають:

• не залишати малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяти їм бавитися сірниками;

• якщо ви обігріваєте помешкання за допомогою пічного опалення, обов'язково перевіряйте його справність;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

• не паліть у ліжку;

• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання.