Ініціативні та творчі учні Сокирянщини взяли участь у районному етапі конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 13.01.2021 12:23

Зимові свята заряджають особливим настроєм та дарують неповторну атмосферу чарівності, дива, вселяють віру у щось справді добре та магічне, що може відбутися з кожним із нас.

Пройнятися загадковістю і красою зимової казки та пропагувати серед учнівської молоді бережливе ставлення до природи закликав і Сокирянський районний центр творчості дітей та юнацтва, організувавши районний етап конкурсу «Новорічна композиція», який дав можливість його учасникам проявити творчі здібності та неабияку креативність.

До створення виставки долучилися як окремі учні так і учнівські колективи закладів загальної середньої освіти Сокирянщини, віком від 6 до 18 років. Представили роботи, виконані в довільній формі, у таких номінаціях: ««Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Сюжетна картина чи колаж», «Новорічний подарунок». Цьогоріч на районний конкурс подали 96 робіт з 18-ти освітніх закладів сіл: Білоусівка, Братанівка, Василівка, Вітрянка, Гвіздівці, грубно, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Ломачинці, Ожеве, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці та м.Сокиряни.

Всі виставкові роботи характеризувались якістю виконання, новизною та оригінальністю. А кращими визнано:

Номінація "Стилізована ялинка"

І місце – Кривчанська Софія, учениця Сокирянської гімназії та Ткачук Вадим, учень Гвіздівецького ліцею. ІІ місце – Бесщасний Сергій, учень Білоусівського ліцею, Тарабас Анжеліка, учениця Ожівського НВК та Сливка Роман, учень Селищанського НВК. ІІІ місце – Салівончук Влад,учень Корманського НВК, Андрецуляк Аріна та Московчук Антон, учень Сербичанського НВК.

Номінація "Новорічний букет "

І місце – Корчинська Анастасія, учениця ЗЗСО № 1 м.Сокиряни (керівник: Гаманюк М.О.). ІІ місце – Ситнікова Ліана, учениця Вітрянського НВК, Гулько Олександра, учениця Ожівського НВК та Бурдейна Олександра, учениця Селищанського НВК. ІІІ місце - Романюк Олександр, учень Михалківського ліцею та Василенко Аліна, учениця Романковецького ліцею ім.К.Ф. Поповича.

Номінація «Новорічний вінок»

І місце – Злощинський Микола, учень Василівського ліцею та Кушнір Нікіта, учень Шебутинецького ліцею. ІІ місце – Крива Ангеліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці та Савчук Адріана, учениця Гвіздівецького ліцею. ІІІ місце – Кухарук Олександра, учениця Грубнянського НВК, Юрко Анна, учениця Сербичанського НВК та Банчук Соломія, учениця Михалківського НВК.

Номінація «Новорічна композиція»

І місце – Матвійчук Кіріл, учень Михалківського НВК, Костюк Анастасія та Костюк Софія, учениці Василівського ліцею та Козлов Станіслав, учень Гвіздівецького ліцею. ІІ місце – Петрюк Артем та Петрюк Валерія, учні Вітрянського НВК, Івасько Емма, учениця Коболчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ІІІ місце - Бабін Микола, учень Сокирянської гімназії, Іванкевич Марія, учениця ЗЗСО № 1 м.Сокиряни, Пономарьова Дар’я, учениця Грубнянського НВК, Кузь Анастасія, учениця Корманського НВК.

Номінація «Сюжетна композиція»

І місце – Лєснік Валерія, учениця Василівського ліцею, Божескул Крістіна, учениця Сокирянської гімназії, Козлова Іванна, учениця Гвіздівецького ліцею. ІІ місце – Лавський Даніїл, учень Романковецького ліцею ім. К. Ф. Поповича, Дем’янчук Ліза, учениця Вітрянського НВК та Петрушко Юлія, учениця ЗЗСО № 1 м.Сокиряни. ІІІ місце – Гром Устина, учениця Коболчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марко Дар’я, учениця Сербичанського НВК, Сімонова Анастасія, учениця Грубнянського НВК.

Номінація «Флористична картина чи колаж»

І місце – Лєснік Валерія та Волонтир Олександра, учениця Василівського ліцею та Присакарь Олена, учениця Грубнянського НВК. ІІ місце – Матвійчук Алевтина, учениця Михалківського НВК та Колеснік Олександр, учень Ожівського НВК. ІІІ місце - Харанда Евеліна, учениця Селищанського НВК, Грушецька Софія, учениця Гвіздівецького ліцею, Зубаль Вікторія, учениця Романковецького ліцею ім. К. Ф. Поповича.

Номінація «Новорічний подарунок»

І місце – Божескул Крістіна, учениця Сокирянської гімназії, Нігалатій Даніїл, учень Василівського ліцею, Боднар Тетяна, учениця Селищанського НВК та Салівончук Ярослав, учень Корманського НВК. ІІ місце – Івасько Аліна, учениця Коболчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кут Анна, учениця Романковецького ліцею ім. К. Ф. Поповича та Новікова Мілана, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці. ІІІ місце – Петрушко Юлія, учениця учениця ЗЗСО № 1 м.Сокиряни, Остапчук Вероніка, учениця Гвіздівецького ліцею та Швець Веніамін, учень Кулішівського НВК.

Наразі роботи, які зайняли перші місця, представлені на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна Композиція», який проходить в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї.

Тож вітаємо всіх учасників і переможців виставки та бажаємо натхнення, творчості та невсипущої енергії для того, аби робити цей світ кращим, добрішим, досконалішим.