Сокирянець Андрій Савчук - серед кращих художніх читців області

Дата: 13.01.2021 16:34

11 січня, у день вшанування пам’яті Буковинського Соловія, нашого славетного земляка, публіциста, відомого письменника, перекладача та драматурга Юрія Федьковича на сайті Буковинського центру культури і мистецтва відбувся конкурс на художнє читання творів митця. Конкурсні програми в режимі онлайн представили 49 виконавців з різних куточків області. До участі долучилися учнівська та студентська молодь, учасники аматорських колективів і просто поціновувачі творчості Юрія Федьковича.

Кращих з кращих визначити було важко. Адже конкурсанти творчо та оригінально підійшли до подачі своїх номерів, використовували як традиційні засоби виразності, так і сучасні технології.

Серед учасників був і наш Андрій Савчук, який представив Сокирянський районний будинок народної творчості та дозвілля і посів ІІ місце - у старшій віковій категорії.

Проведений онлайн-конкурс вкотре довів, що ані пандемія, ані відстань не можуть стати на заваді людській творчості.

Вітаємо Андрія Савчука та бажаємо творчого ентузіазму та нових здобутків!