Обговорено питання завершення будівництва Сокирянського освітньо-мистецького центру

Дата: 15.01.2021 12:12

Сьогодні, 15 січня, Сокирянський міський голова Василь Козак провів робочу зустріч з в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Пуршагою, начальником відділу містобудування та архітектури Сокирянської районної державної адміністрації Оксаною Вітковською, представниками підрядних та проектних організацій, які здійснюють будівництво освітньо-мистецького центру в місті Сокиряни.

В ході наради обговорено питання виконання робіт на об’єкті та коригування проектно-кошторисної документації для завершення будівництва. Окрім того, розглянуто низку пропозицій щодо облаштування внутрішніх приміщень Центу, його матеріально-технічного забезпечення та придбання обладнання.

За словами міського голови Василя Козака, завершити будівництво освітньо-мистецького центру планується в нинішньому році.