Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 21.01.2021 11:30

Станом на 21 січня 2021 року, в стаціонарних відділеннях районної лікарні перебуває 22 особи з діагнозом COVID-19. За останню добу госпіталізовано 3 людей з підозрою на хворобу.

Наразі у 16-ти пацієнтів підтвердився діагноз «коронавірус», 6 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 1 хворий – у важкому стані та потребує постійної дотації кисню. 17 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 1 людина - в реанімації.

Від початку пандемії загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 в Сокирянському районі становить більше півтори тисячі осіб.

Найбільше хворих, які лікуються вдома – в місті Сокиряни. Також, поодинокі випадки захворювання фіксуються в селах Романківці, Гвіздівці, Олексіївка, Михалкове та Кулішівка.

Вкотре застерігаємо, дбайте про своє здоров’я! Не забувайте про особисту гігієну, дотримання соціальної дистанції та носіння маски!