З 25 січня учні закладів загальної середньої освіти Сокирянщини повернуться за парти

Дата: 22.01.2021 12:29

У школярів Сокирянської територіальної громади зимові канікули почалися з 25 грудня і тривали до 11 січня. Наразі, під час локдауну, заклади загальної середньої освіти краю працюють у дистанційному форматі.

Нагадаємо, що додаткові карантинні обмеження для освітніх закладів діють з 8 по 24 січня. Всі школи, починаючи з понеділка – 25 січня, продовжать свою роботу в звичному, пристосованому до реалій життя, режимі.

Однак, починаючи з 25 січня в закладах загальної середньої освіти продовжать діяти обмежувальні протиепідемічні заходи. Зокрема заборонено:

відвідувати заклади освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

відвідувати заклади освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Що ж до дитячих садочків, то, нагадаємо, що їм дозволили працювати в період локдауну.