Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин

Дата: 23.01.2021 15:39

23 січня відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Сокирянської міської ради VIII скликання. У зв’язку із відсутністю голови комісії Віталія Ладана, засідання провів заступник - Іван Варчук. До участі у засіданні комісії були запрошені перший заступник Сокирянського міського голови Іван Гангал, секретар виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, керівник відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради Наталія Ожеван.

Як зауважив перший заступник міського голови Іван Гангал, після утворення Сокирянської територіальної громади, всі земельні питання жителів громади будуть виноситись на розгляд сесії міської ради. Відтак, фіксується значна кількість заяв громадян, які потребують попереднього опрацювання.

В ході засідання комісії депутати розглянули 115 заяв громадян у сфері земельних відносин. Детально вивчивши всі матеріали, члени постійної комісії дійшли висновку, що подані документи стосовно 61 заяви, відповідають вимогам чинного законодавства. Їх рекомендовано винести на розгляд третьої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання. 54 звернення та подані до них документи постійною комісією рекомендовано перенести на наступну сесію, з метою до вивчення поданих матеріалів.