Автопарк комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» поповнився ще однією одиницею техніки

Дата: 25.01.2021 17:45

Міні-трактор «LOVOL», який нещодавно був придбаний для потреб Сокирянської територіальної громади, сьогодні, 25 січня, прибув до підприємства «Сокиряни-благоустрій». Сокирянський міський голова Василь Козак особисто оглянув придбану техніку.

Як уже повідомлялось раніше, міні-трактор було придбано за кошти місцевого бюджету – за дорученням міського голови Василя Козака. Транспортний засіб дуже мобільний і дозволить прибирати сміття та сніг у важкодоступних для великогабаритної техніки місцях, а також на малих площах та подвір’ях установ громади.

Придбана техніка дозволить комунальному підприємству «Сокиряни-Благоустрій» покращити якість обслуговування населення. Даний вид транспортного засобу має три види навісного обладнання. Основна функція новопридбаного трактора – очищення вулиць, площ, транспортних шляхів і тротуарів від снігу та сміття, посипання піщано-соляною сумішшю, а також благоустрій території, де є потреба в малогабаритній техніці.