Депутати міської ради затвердили старост у 11-ти старостинських округах Сокирянської міської територіальної громади

Дата: 26.01.2021 14:51

Як повідомлялося раніше, на першій сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання депутатський корпус затвердив виконуючих обов’язки старост у 18-ти утворених старостинських округах та старосту Ломачинецького старостинського округу на території Сокирянської міської територіальної громади. Відтак, на третій сесії міської ради восьмого скликання депутати затвердили старост 11-ти населених пунктів краю.

Відтак, Білоусівським старостою обрано Івана Миколайовича Якубовського; Гвіздовецьким – Олексія Васильовича Видиша; Олександр Степанович Кутейніков затверджений у Грубнянському старостинському окрузі; Іван Дмитрович Яхневич – у Коболчинському; Олеся Дмитрівна Базелюк – староста Корманського старостинського округу; Раїса Миколаївна Шевчук – Ожівського старостинського округу; Надія Іванівна Дімітрієва затверджена в Олексіївському страростинському окрузі; на території Романковецького округу старостою затверджено Валерія Васильовича Ваданюка; Селищанського – Віталія Івановича Новоженю; Михайло Дмитрович Братушко – староста Сербичанського старостинського округу; Віталій Петрович Чорний – Шебутинецького.

У 8-ми старостинських округах громади, до внесення змін у чинне законодавство, які планується розглянути Верховною Радою України найближчим часом, старости поки лише виконуватимуть обов’язки.

Також на третій сесії внесено зміни до рішення першої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання «Про утворення старостинських округів Сокирянської міської ради», а саме депутати вилучили номери у назвах старостинських округів. На цьому ж засіданні затверджено Положення про старосту Сокирянської міської ради.