Виконавчий комітет міської ради визначено уповноваженим органом приватизації комунальної власності територіальної громади

Дата: 29.01.2021 16:06

Питання приватизації комунальної власності Сокирянсьої міської територіальної громади розглянули депутати на недавній сесії міської ради. Відтак, для того аби врегулювати механізм приватизації на території Сокирянської міської територіальної громади та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, депутатський корпус уповноважив виконавчий комітет Сокирянської міської ради приймати рішення щодо приватизації житлового та нежитлового фонду, який перебуває у комунальній власності громади.

Відповідно, виконавчий комітет міської ради прийматиме рішення щодо передачі квартир, будинків, житлових та нежитлових приміщень у власність громадян територіальної громади.