Встановлення меж земельних ділянок – перший крок до благоустрою

Дата: 29.01.2021 16:24

Благоустрій територій – важлива частина розвитку територіальної громади та запорука комфортного життя. Адже якість середовища проживання безпосередньо впливає на життєдіяльність людей, їх психологічний та емоційний стан, самопочуття і настрій. А високий рівень благоустрою територій населених пунктів громади, і міста Сокиряни зокрема, повинен забезпечити створення сучасного, безпечного, комфортного та естетично повноцінного середовища.

Тож сьогодні, 29 січня, спеціалісти відділу муніципальної інспекції, відділу регулювання земельних відносин та екології Сокирянської міської ради, спільно із представниками місцевої землевпорядної організації та комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» встановили межі частини земельної ділянки комунальної власності Сокирянської територіальної громади, що по вулиці Каштанова (в районі Центрального ринку).

Оскільки цей відрізок землі прилягає до земельних ділянок приватного сектору, фахівці і здійснили відповідні заміри. Далі – вжиття заходів щодо благоустрою цієї території та приведення її у відповідність. А саме: розчищення кущів, дерев, утилізація твердих побутових відходів та залишків будівельних матеріалів.