Відійшов у вічність достойний син українського народу

Дата: 01.02.2021 11:15

30 січня перестало битись серце Коломейця Андрія Ярославовича - вірного друга, надійного товариша, хорошої людини.

Андрій Ярославович був людиною, якій не байдужа доля держави та рідного краю. Він представляв інтереси жителів Хотинщини на посаді заступника голови Хотинської районної ради сьомого скликання та громаду Дністровського району - у складі Дністровської районної ради І скликання. Він захищав життя і мирне небо кожного з нас, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність української держави на Сході України.

Передчасна смерть Андрія - це непоправна втрата для рідних, близьких, друзів та колег. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Андрій Ярославович назавжди залишиться справжнім другом, професіоналом своєї справи, вірним сином свого народу.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами. Вічна пам'ять герою.

З повагою Сокирянський міський голова Василь Козак