Діють бюджетні та небюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів

Дата: 05.02.2021 11:20

З 1 січня 2021 року в Україні, у зв’язку з врегулюванням територіального устрою, введені в дію 183 тисячі бюджетних рахунків у розрізі територіальних громад для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів, а також змінені бюджетні рахунки за окремими кодами класифікації доходів бюджету, відкриті нові небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску.

Зазначені процеси призвели до значного збільшення бюджетних рахунків та відповідної інформації про надходження платежів від Казначейства.

Враховуючи великий обсяг масиву даних, відображення сплачених сум в Електронному кабінеті відбувається поступово, датою фактичного перерахування платниками сум до відповідного бюджету та/або фондів.

При цьому пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату не застосовуються.

У разі виникнення питань щодо невідображення в Електронному кабінеті сплачених сум у січні 2021 року Головне управління Державної податкової служби у Чернівецькій області просить звертатися за номерами телефонів контакт-центру 0800 – 501 – 007 або на «Пульс» ДПС (044)284 – 00 – 07 для термінового їх вирішення.

Інформація щодо реквізитів бюджетних та небюджетних рахунків розміщена в електронному кабінеті платників, на веб-порталі Державної податкової служби у рубриці «Бюджетні рахунки» (https://tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/) та в Центрах обслуговування платників.