До уваги жителів Сокирянщини та учасників дорожнього руху!

Дата: 10.02.2021 17:06

У зв’язку з наближенням південного циклону в Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов.

За прогнозами синоптиків, у четвер - 11 лютого вночі очікується дощ, ожеледиця. В день - значний мокрий сні, пориви північно-західного вітру 17-22 м/сек, хуртовини. На дорогах ожеледиця. Температура вночі від -4°С до +1°С. Протягом дня передбачається зниження температури до -8°С/-10°С.

У п'ятницю - 12 лютого вночі сніг, сильна хуртовина. Вдень невеликий сніг.

12 та 13 лютого 2021 року прогнозується посилення північно-західного вітру до 17-22 м/сек. На дорогах снігові замети. Температура вночі -12/-17 °С. Рівень небезпеки – другий (помаранчевий).

Шановні водії! Будьте уважними на дорозі. Не виїжджайте з дому без крайньої необхідності. Слідкуйте за тим, де ви паркуєте свій транспортний засіб. Машина, залишена на проїжджій частині, може перешкоджати проїзду спецтехніки.