Питання соціального захисту одиноких непрацездатних громадян – на контролі

Дата: 19.02.2021 11:45

В період ускладнення погодних умов та зниження температурних показників категорія соціально вразливих верств населення потребує особливої уваги та підтримки. Під посиленим контролем перебувають одинокі непрацездатні громадяни. Як зауважує директор Територіального центру соціального обслуговування населення Сокирянської міської ради Наталія Гановська, забезпечення належних умов для цих людей у зимовий період – одне з основних завдань територіального центру, а зокрема, відділення соціальної допомоги вдома.

За словами Наталії Миколаївни, на даний час працівники вказаного відділення надають соціальні послуги 437 громадянам, серед яких - ветерани війни, інваліди загального захворювання, одинокі непрацездатні громадяни. Всі ці люди потребують особливої уваги, підтримки, допомоги та, дуже часто, доброго слова та розуміння їхніх потреб та проблем.

Питання забезпечення цієї категорії жителів громади речами першої необхідності, продуктами харчування, опаленням перебуває на постійному контролі соціальних працівників відділення соціальної допомоги вдома. Так, станом на 19 лютого, підопічні територіального центру забезпечені всім необхідним. З них, 124 особи користуються пічним опаленням, 313 - опалюють будинки природним газом. 403 громадянам оформлено житлові субсидії, 24 – користуються пільгами. Твердим паливом забезпечені усі, хто має пічне опалення.

З метою попередження випадків переохолодження громадян зазначеної категорії, фахівці центру провели для них роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки у період зниження температури повітря, а також роз’яснено правила пожежної безпеки при користуванні опалювальними приладами.

«Питання соціального захисту підопічних центру перебуває на нашому постійному контролі – зауважує Наталія Гановська.