Юні жителі Сокирянської громади продовжують тішити науковими здобутками

Дата: 24.02.2021 16:41

Днями в онлайн форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, який покликаний виявляти та підтримувати обдарованих дітей.

Цьогоріч роботи написані відповідно до діючих наукових відділень: історії, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук, математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства.

За результатами випробувань учні закладів загальної середньої освіти громади вибороли призові місця. Серед яких:

І місце – в учня 11 класу Шебутинецького ліцею Бірюка Станіслава за роботу «Археологічні пам’ятки ранньомодерного часу села Шебутинці», науковий керівник – Якубина Сергій Іванович.

ІІ місце посів учень 11 класу Михалківського ліцею Жук Микола з роботою на тему: «Електоральні вподобання населення Сокирянського району» ( на прикладі місцевих виборів 2020року), керівник Жук Людмила Вікторівна.

ІІІ місце– отримав учень 8 класу Василівського ліцею Шибінський Віктор.

ІІІ місце – в учениці 9 класу Шебутинецького ліцею Санду Аліни за роботу «Сучасний стан, проблеми водокористування та перспективи розвитку Дністровського водосховища», науковий керівник - Полонка Надія Миколаївна.

Хай перемоги примножуються та успіх супроводжує всюди! Пишаємося юними і такими талановитими учнями Сокирянщини!