Юні краєзнавці Сокирянської громади – серед переможців Х зльоту туристів-краєзнавців Чернівецької області

Дата: 01.03.2021 08:45

Днями у режимі онлайн Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено Х зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області.

Участь у заході взяли 9 команд з різних територіальних громад. Серед них - і представники Сокирянщини.

Програмою було передбачено:

- роботу творчих майстерень за напрямами туристсько-краєзнавчих досліджень по секціях: «Історія та археологія», «Екологія та охорона довкілля», «Географія та геологія», «Фольклор та етнографія»;

- відео-конкурс на тему: «Календарно-обрядові дійства у весняний період».

Сокирянщину представили: учень Михалківського ліцею – Жук Микола; учениця Сокирянської гімназії – Руснак Ольга; учениці Селищанського навчально-виховного комплексу – Марчук Діана та Грубнянський навчально-виховного комплексу – Кузуб Лада.

За результатами проведеного Х зльоту у секції «Екологія та охорона довкілля» І місце виборов учень Михалківського ліцею Жук Микола, керівник – Гапчук Людмила Михайлівна, а ІІІ місце у секції «Географія та геологія» посіла Марчук Діана, учениця Селищанського навчально-виховного комплексу, керівник – Цуркан Лідія Василівна.

Команда юних краєзнавців районного центру творчості дітей та юнацтва здобула І місце у відео-конкурсі на тему: «Календарно-обрядові дійства у весняний період», керівник – Степанятова Альона Михайлівна.

Серед 9-ти команд – учасники від Сокирянської громади посіли ІІ загальнокомандне місце.

Вітання переможцям! Хай успіх супроводжує у всіх починаннях, а перемога – буде доказом вашої обдарованості!