Здійснено перевірку звернень щодо самовільно захоплених земельних ділянок комунальної власності громади

Дата: 03.03.2021 17:17

До Сокирянської міської ради почали надходити звернення з населених пунктів громади стосовно самовільного захоплення земельних ділянок комунальної власності фізичними особами.

Відповідно до розпорядження Сокирянського міського голови Василя Козака на території громади працює комісія по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель. Відтак, керуючись розпорядженням міського голови та у відповідь на звернення старости Сербичанського старостинського округу та жителя села Кулішівка, сьогодні, 03 березня, начальник відділу муніципальної інспекції Іван Варчук за участю інспектора за охороною та використанням землі муніципальної інспекції Олександра Римлянського, спільно із фахівцями проектної організації, старостом села Михайлом Братушко та громадянином-заявником здійснили обстеження території земельних ділянок, навколо яких виникають спірні ситуації. За словами жителя села Кулішівка, його земельна ділянка межує із самовільно захопленою, що унеможливлює проїзд власника до своїх угідь.

З метою врегулювання спірних питань та їх вирішення в межах чинного законодавства, здійснено заміри земельних ділянок. Метаріали, зібрані фахівцями за результатами розгляду заяв, буде винесено на розгляд комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель та прийнято відповідні рішення.

Також, аналогічні звернення сьогодні комісія опрацьовує в селах Кормань та Братанівка.