Вихованка Сокирянської музичної школи – у числі переможців Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв»

Дата: 04.03.2021 15:08

Днями підбито підсумки Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв», який відбувся цьогоріч в режимі онлайн. У фестивалі взяли участь представники різних вікових категорій, у жанрах: вокал, хореографія, театральна творчість, театр мод, інструментальна музика, оригінальний жанр, народні майстри народно-прикладного, декоративного, ужиткового, образотворчого мистецтв та hand-made.

Оцінювало учасників журі у складі відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури та мистецтв, громадських діячів. Конкурсні виступи оцінювались за загальноприйнятими критеріями: технічна майстерність (відповідно до номінації), артистизм, складність репертуару.

За результатами Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв» і Сокирянська громада має чим пишатися. Адже почесне ІІ місце та диплом лауреата ІІ ступеня, у віковій категорії від 11 до 14 років, отримала вихованка Сокирянської музичної школи імені Михайла Мафтуляка - Євгенія Устименко, керівник – Майя Александрова.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів! Хай «зірковий драйв» супроводжує у всіх починаннях!