Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дата: 08.03.2021 08:51

Любі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Завдяки вам світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, турботою та красою.

Щедрість жіночої душі зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в щасливе майбутнє!

Хай цей день увійде у ваші домівки з чистим подихом весняного повітря та першими теплими сонячними променями, які зігріють ваші серця коханням і радістю.

Дорогі жінки!

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом весни. Бажаю вам безмежного жіночого щастя, любові та добра, посмішок, радості, впевненості! Будьте кохані та щасливі!