Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди 207-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 09.03.2021 09:42

Шановні жителі громади!

У ці березневі дні минає 207 років від дня народження пророка Українського народу, поета, художника, невмирущого генія слова – Тараса Григоровича Шевченка.

Живе і палке слово відомого українського Кобзаря залишається актуальним та пророчим і сьогодні. Для багатьох поколінь українців Тарас Шевченко – порадник і провідник у цьому швидкоплинному світі. На прикладі життя поета можна однозначно визначити, хто такий справжній патріот своєї Батьківщини. Щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю, почуттям соціальної та національної справедливості, відданістю правді та свободі.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Тараса, патріотами своєї землі! Нехай святе Шевченкове слово об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.