Відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

Дата: 09.03.2021 11:29

9 та 10 березня жителі Сокирянщини разом зі всією Україною відзначають «Шевченківські дні» - роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цьогоріч вшановуємо 207 - му річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча. Ім’я Тараса Шевченка невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар відображає суть українського народу, його боротьбу за своє життя і волю. Це своєрідний символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах.

Сьогодні, 09 березня, з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, що в місті Сокиряни. У заході взяли участь Сокирянський міський голова Василь Козак, перший заступник міського голови Іван Гангал, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.