Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва міської ради вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 16:47

Пам'ять про видатного українського поета, класика української літератури, мислителя, художника та національного героя живе у серці кожного свідомого українця. Адже Тарас Шевченко любив свій народ, оспівував та звеличував його. Шевченкове слово – гордість української мови, якою ми пишаємося, і яке є символом свободи та правди.

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради, гуртка «Мода і стиль», керівником якого є Тихович Ксенія Михайлівна, підготували онлайн-презентацію творів Тараса Шевченка у власному виконанні, а також виготовили тематичні вітальні листівки.

Шевченкові вірші глибоко вражали і вражають серце кожної людини. Вони переписувалися, передавалися з уст в уста, а багато з них стали народними піснями. Для нас поезія Кобзаря завжди була і є найважливішим духовним скарбом, з якого ми черпаємо свої надії і віру в світле майбутнє нашого народу.

Відео можна переглянути за посиланням: