Громадська організація «Єврорегіон «Дністер» оголошує фотоконкурс «Дністер – ріка, що об’єднує»

Дата: 14.03.2021 14:36

Задля того, аби стимулювати творчу, пізнавальну і соціальну активність жителів територіальних громад України та Республіки Молдова, підтримувати та сприяти розвитку творчих зв’язків і обміну досвідом між фотографами, туристичними спільнотами, закріплювати кращі традиції фотомистецтва, фототуризму, виявляти сучасні тенденції і технології у фотомистецтві, громадська організація «Єврорегіон»Дністер» оголошує фотоконкурс «Дністер – ріка, що об’єднує». До участі у конкурсі запрошуються і жителі Сокирянської територіальної громади, професійні фотографи та аматори.

Учасник фотоконкурсу може подати не більше 10 фотографій у вигляді електронних файлів. Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, 300dpi, кадровані (розміри 30х30, 30х40, 30х45), максимум 3600 рх по короткій стороні, максимум 2 Мб.

Фотографії подаються в електронній формі на електронну адресу з поміткою «на фотоконкурс». До фотографій в електронному вигляді додається лист-заявка. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

Фотоконкурс передбачає декілька етапів, серед яких:

оголошення конкурсу;

організація та проведення збору фотографій учасників – прийом триватиме до 1 січня 2022 року;

робота конкурсної комісії, яка 20 січня 2022 року відбере фотороботи для виставки та визначить переможців в кожній номінації;

презентація фотографій на виставці – роботи експонуватимуться в місці проведення чергового засідання Правління громадської організації «Єврорегіон «Дністер»;

оголошення переможців.

До складу конкурсної комісії входять особи з представників громадської організації «Дністер», Республіки Молдова та засобів масової інформації.

Фотоконкурс передбачає такі номінації:

Визначні місця і пам’ятки Дністра (пам’ятки архітектури, історії, природні заповідники, ландшафти та краєвиди Дністра, вироби гончарства, ткацтва);

Екологія Дністра (флора і фауна, зелений туризм, гастротуризм, регіональні продукти);

Люди – що творять історію Дністра (портрети людей, колективів).

За результатами фотоконкурсу в номінаціях «Дністер – ріка, що об’єднує» журі визначить кращого, хто отримає Диплом переможця та подарунок. Усі учасники, роботи яких будуть відібрані на виставку, отримають Дипломи учасника виставки фотографій конкурсу «Дністер – ріка, що об’єднує».

Всі питання щодо фотоконкурсу можна поставити, написавши на електронну адресу: euroregiondnister@gmail.com.