Обласний конкурс читців «Хвилююче слово Пророка» приніс Сокирянщині чергову перемогу

Дата: 15.03.2021 12:54

Днями відбувся обласний конкурс читців «Хвилююче слово Пророка», приурочений 207-й річниці від дня народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

За роки свого існування конкурс набув широкої популярності серед молоді. У Шевченківських читаннях цьогоріч взяли участь 70 виконавців художнього слова. Незважаючи на те, що захід відбувся в онлайн-режимі, обласний конкурс вкотре засвідчив високий виконавський рівень учасників.

Не залишилася осторонь такої події і Сокирянщина. Учасники від територіальної громади не просто взяли участь, а й здобули призові місця.

У номінації «Співана поезія» почесне І місце здобула Ольга Осович, яка представила заклад дозвілля села Братанівка.

Літературно-музичну композицію продекламував Андрій Савчук – представник Будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради, який здобув ІІ місце у номінації «Аматорське мистецтво художнього читання».

Вітаємо переможців! Відкривайте нові грані вашого таланту та продовжуйте прославляти рідний край!