До уваги жителів Сокирянщини! Прогнозується погіршення погодних умов

Дата: 15.03.2021 17:20

За прогнозами Чернівецького гідрометцентру 16 березня на території області буде хмарно. Вночі дощ з мокрим снігом, місцями значні опади. Вдень значні опади у вигляді дощу з мокрим снігом, в горах - сніг, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, увечері пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 2 градусів нижче нуля до 3 градусів тепла, в горах 0-5 градусів нижче нуля. Вдень від 1 градуса нижче нуля до 4 градусів тепла.

Видимість на  автошляхах в умовах опадів - 1-2 км.

17 березня на території Чернівецької області буде хмарно з проясненням, значні опади: вночі у вигляді снігу та мокрого снігу, вдень у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.