Слово на спомин….

Дата: 19.03.2021 11:34

Сьогодні, 19 березня, мало би виповнитись 59 років Почесному громадянину Сокирянського району та чудовій людині – Горну Сергію Едуардовичу. Нажаль, 17 серпня 2020 року, внаслідок хвороби, Сергій Едуардович відійшов у вічність.

Сергій Едуардович був справжнім другом та соратником, порадником і вчителем. Він завжди і для кожного мав потрібні слова, він знав відповідь на найскладніші питання.

За його мудрої і компетентної протекції розвивались сфера освіти та охорони здоров’я Сокирянщини, галузі соціального захисту та сільського господарства, впроваджувалась надскладна реформа децентралізації державної влади. Мабуть немає такої сфери життєдіяльності Сокирянського району, де би не була присутня мудра та виважена участь Сергія Горна.

Сергій Едуардович був усім опорою, першим приходив на допомогу. Його добре серце і широка душа завжди були відчинені. Він недаремно прожив своє життя та залишив по собі світлу та добру пам’ять.

Спочивайте з миром наш дорогий Сергію Едуардовичу! Нехай земля Вам буде пухом. Ви – навіки у нашій пам’яті.