Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин

Дата: 19.03.2021 14:01

Сьогодні, 19 березня, в залі засідань Сокирянської міської ради відбулось зібрання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою під керівництвом голови комісії Віталія Ладана. До участі у засіданні були запрошені Сокирянський міський голова Василь Козак, перший заступник міського голови Іван Гангал, секретар міської ради Любов Степаненко, керівник відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради Наталія Ожеван, начальник відділу муніципальної інспекції Іван Варчук, депутати, старости та в.о. старост населених пунктів громади.

На порядок денний було винесено 68 питань, які стосуються сфери земельних відносин. Зокрема, обговорено проекти рішень про надання дозволу на розроблення технічної документації, зміни цільового призначення та затвердження проектів відведення земельних ділянок. Окремо зосереджено увагу на розгляді заяв, які стосуються оренди землі. Питання, які потребують додаткового опрацювання, членами постійної комісії було перенесено на наступне засідання.

Як зазначає Сокирянський міський голова Василь Козак, розгляд будь-яких питань, які стосуються сфери земельних відносин, буде здійснюватись за відсутності у заявника заборгованості щодо сплати податків, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно.

В свою чергу, перший заступник міського голови Іван Гангал наголошує: «Для належного розгляду земельних питань має бути подано відповідний перелік документів, підготовлених з урахування вимог чинного законодавства».

Відтак, після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили винести питання, які пройшли належний розгляд, на п’яту сесію Сокирянської міської ради VІІІ скликання.