З нагоди професійного свята комунальникам Сокирянщини вручено Почесні грамоти

Дата: 19.03.2021 15:37

Традиційно, кожної третьої неділі березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Цьогоріч, 21 березня, вітання лунатимуть усім, хто виконує вкрай необхідну справу – забезпечує життєдіяльність міста Сокиряни та громади вцілому, надаючи комунальні послуги. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного мешканця було комфортним, зручним та безпечним.

Урочистості з нагоди професійного свята відбулись сьогодні, 19 березня, на базі комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій». З професійним святом комунальників вітали міський голова Василь Козак, перший заступник міського голови Іван Гангал та директор комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Ігор Маковей.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до поставлених виробничих завдань, професійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, Почесні грамоти обласної державної адміністрації вручено електромонтеру підприємства «Сокиряни-благоустрій» В’ячеславу Вережану та старшому бухгалтеру комунального підприємства - Галині Лоєвській. Подяками Сокирянської міської ради нагороджено водія – Івана Бендаса, слюсаря водовідведення – Андрія Каланчу та прибиральницю міської вбиральні Валентину Базь.

Вітаємо всіх комунальників зі святом і бажаємо нових професійних здобутків, миру, злагоди, витримки, оптимізму і всіх благ!