В «червоних» зонах карантину заборонено ходити без масок територіями загального користування

Дата: 25.03.2021 16:41

Кабінет Міністрів України встановив нові обмеження в «червоних» зонах карантину. Зокрема, заборонено ходити без масок територіями загального користування.

До територій загального користування належать:

- парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики);

- пам’ятки культурної та історичної спадщини;

- майдани, площі, бульвари, проспекти;

- вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

- пляжі;

- кладовища;

- інші території загального користування.

Зазначимо, що Чернівецька область, зокрема і Сокирянщина, продовжує перебувати у «червоній» зоні карантину. Найвищий рівень епідемічної небезпеки діятиме, доки Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні не розгляне показники області щодо захворюваності на COVID-19 та не ухвалить рішення про пом’якшення обмежень.

Просимо усіх жителів Сокирянської громади не нехтувати правилами карантину! Адже чи послаблять обмеження в краї, залежить лише від того, наскільки ретельно громадяни дотримуватимуться протиепідемічних заходів – уникатимуть місць масового скупчення людей, носитимуть маски, дезінфікуватимуть руки та дотримуватимуться соціальної дистанції.