Призначено директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади

Дата: 26.03.2021 12:43

24 та 25 лютого 2021 року був проведений конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Сокирянської міської ради. Конкурс здійснювався за результатами: письмового тестування на предмет знань у сфері освітнього законодавства, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», виконання ситуаційних завдань та презентації перспективного плану розвитку навчального закладу. За результатами відбору конкурсна комісія внесла свої рекомендації міському голові щодо кандидатур на посади керівників освітніх закладів громади.

Відтак, на п’ятій сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання, за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад, депутати призначили директорів наступних закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради:

Гафінчук Альону Степанівну – директором Білоусівського ліцею;

Римарчук Ірину Миколаївну – директором Гвіздовецького ліцею;

Тарасову Ірину Прокопівну – директором Грубнянського навчально-виховного комплексу;

Бужак Світлану Михайлівну – директором Михалківського ліцею;

Бурдейного Олега Олександровича – директором Селищанського навчально-виховного комплексу;

Степаненка Валерія Михайловича – директором Романковецького ліцею імені академіка К.Ф. Поповича;

Галак Олену Василівну – директором Шебутинецького ліцею;

Базелюк Тетяну Іванівну – директором Корманського навчально-виховного комплексу;

Рудько Валентину Семенівну – директором закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Коболчин;

Козловського Олексія Миколайовича – директором закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни;

Бабін Яну Василівну – директором Сокирянської гімназії;

Іконєна В’ячеслава Володимировича - директором вечірньої (змінної) школи – закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів при державній установі «Сокирянська виправна колонія (№67)».

На посаду директорів закладів дошкільної освіти Сокирянської міської ради призначено:

Шибінську Валентину Іванівну - на посаду директора закладу дошкільної освіти «Суничка» с.Василівка;

Герасимчук Тетяну Василівну - на посаду директора закладу дошкільної освіти № 1 «Веселка» м.Сокиряни;

Гладку Ганну Сергіївну - директором закладу дошкільної освіти № 2 «Барвінок» м.Сокиряни;

Петрунік Аліну Михайлівну - директором закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» села Коболчин.

Також, в ході п’ятої сесії Сокирянської міської ради, призначено директора Романковецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Сокирянської міської ради - Олександра Івановича Пастушка.

Депутати уповноважили Сокирянського міського голову укласти контракт з керівниками комунальних закладів загальної середньої та дошкільної освіти терміном на шість років, а з директорами, які призначені на ці посади вперше – строком на два роки.