Комунальні служби працюють над благоустроєм території кладовища в місті Сокиряни

Дата: 30.03.2021 15:56

Днями, за дорученням міського голови Василя Козака, працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» розпочали упорядкування території кладовища в місті Сокиряни, біля місцевого РЕМу.

Санітарна очистка дерев та вивіз сміття позитивно позначились на загальному вигляді місцевості. Адже, через значні порослі, непроглядним був паркан, який розмежовує територію кладовища та прилеглої вулиці.

Відтак, територію звільнено від чагарників, зрізано дерева-самосіви.

Звертаємось до всіх жителів громади з проханням підтримувати чистоту та порядок на всій території нашої великої громади та не захаращувати територію сміттям і побутовими відходами!