Інформація про стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19 на території Сокирянщини

Дата: 31.03.2021 09:28

Станом на 31 березня 2021 року, в стаціонарних відділеннях Сокирянської лікарні перебуває 74 особи. За останню добу госпіталізовано 8 людей з підозрою на хворобу.

Наразі у 43 пацієнтів підтвердився діагноз COVID-19, 31 людина очікує результатів ПЛР-тестування. 7 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 47 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 5 людей перебувають в реанімації.

Спостерігається значна кількість хворих, які знаходяться на амбулаторному лікуванні – 60 людей. Серед них: 26 жителів міста Сокиряни, 10 мешканців села Коболчин, по 5 людей із сіл Романківці та Михалкове, 6 – у Білоусівці, 4 - у селі Вітрянка, по 1 людині - у Струмку, Волошкові, Вашківцях та Сербичанах, у селі Грубно – 2.

Шановні жителі громади! Ситуація вкрай серйозна та небезпечна, інфікуються не тільки люди похилого віку, але й молодь, і навіть діти. Вкотре закликаємо не нехтувати правилами карантину! Дотримуйтесь простих правил протиепідемічної безпеки – зберігайте дистанцію, носіть маски та користуйтеся санітайзерами. Уникайте місць масового скупчення людей. Не відвідуйте територій загального користування без нагальної потреби.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря.

Дбайте про своє здоров’я! Не наражайте на небезпеку підступної хвороби ні себе, ні своїх рідних! Залишайтеся вдома!