Вихованці Сокирянської художньої школи – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна майбутнього»

Дата: 31.03.2021 12:29

Вихованці Сокирянської художньої школи долучились до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна майбутнього» ініційованого народним депутатом України.

Конкурс проводився з нагоди відначення 29-ї річниці Незалежності України. Під керівництвом викладачів, юні обдарування перенесли на папір країну своєї мрії. Малюнки були надіслані до міста Івано-Франківськ, де оргкомітет визначив переможців.

Тож, днями заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко та начальник відділу культури і спорту Сокирянської міської ради Єген Пленгей відзначили переможців Дипломами та пам’ятними подарунками. За результатами конкурсу нагороджені: Швець Ірина, Гонца Дар’я, Нуца Дар’я, Колмакова Анна, Коломієць Анастасія та Яковина Дар’я.

Вітаємо! Хай мрії здійснюються не лише на папері, а й в реальному житті!