Територію Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи прикрашатимуть оригінальні декоративні кущі

Дата: 31.03.2021 15:08

За розпорядженням Сокирянського міського голови Василя Козака, в рамках проведення місячника санітарної очистки населених пунктів громади, здійснюється благоустрій та прибирання територій закладів освіти, культури та соціальної сфери. Особлива увага також звертається на озеленення.

Нещодавно працівники відділу культури і спорту Сокирянської міської ради провели роботу по насадженню дерев та кущів на прилеглій до освітньо-мистецького центру території.

Сьогодні зелені насадження з’явились на території Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи. Оскільки типові для такого роду закладів туї вимагають ґрунтовного догляду та досить вибагливі, було прийнято рішення висадити кущі пухироплідника, який має славу невибагливої рослини, але при цьому привабливої та оригінальної. Відтак, до хорошої справи з озеленення території Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи долучились начальник відділу культури і спорту Євген Пленгей, директор закладу Федір Блинду та колектив установи. Надало саджанці рослин державне підприємство "Сокирянське лісове господарство".

Хороша справа залишає по собі хороші та важливі наслідки, а ще дає приклад для наслідування.