На Сокирянщині тривають роботи по благоустрою та прибиранню закладів освіти, культури та соціальної сфери

Дата: 01.04.2021 17:06

В рамках проведення місячника санітарної очистки території Сокирянщини, який проходить за розпорядженням Сокирянського міського голови Василя Козака, сьогодні, 01 квітня, начальник відділу культури і спорту міської ради Євген Пленгей, директор Сокирянського будинку народної творчості та дозвілля Орися Петришена спільно із працівниками закладу здійснили прибирання прилеглої до установи території.

Зокрема, здійснено обрізку старих насаджень, очистку території від порослі, сухої трави та опалого листя. Зібраний сухостій та побутове сміття буде вивезено комунальниками.

Також долучились до благоустрою території міста і працівники закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 міста Сокиряни. Днями освітяни, працювали над благоустроєм території навколо пам’ятника Тарасу Шевченку, пофарбували паркан, надавши впорядкованого та яскравого вигляду центральній частині міста.

Закликаємо усіх жителів громади долучитись до місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Сокирянщини, впорядкувати власні господарства та прилеглі території. Адже про гарний вигляд та благоустрій Сокиирянської громади ми повинні дбати разом!