Василь Козак провів позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 02.04.2021 16:11

02 квітня 2021 року під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

За участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій та начальника служби у справах дітей Інни Мельник члени комісії розглянули питання про встановлення опіки над дитиною позбавленою батьківського піклування.

Після детального розгляду заяви та поданих документів, членами комісії ухвалено рішення задовольнити звернення жителя громади, сім’я якого виявила ініціативу стати опікунами для дитини, та встановити опіку над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування. Контроль за  дотриманням прав дитини у сім’ї покладено на профільні служби.

«Наше завдання – аби кожна дитина мала сім’ю, належні умови для навчання та розвитку, отримувала любов і турботу батьків» - зазначив міський голова Василь Козак.