За сприяння голови обласної ради Олексія Бойка оновлено огорожу Гвіздовецького ліцею

Дата: 06.04.2021 10:44

Оновлення закладів освіти, прибирання та озеленення територій – робота, яка вже кілька тижнів триває на Сокирянщині. Не вийняток і Гвіздовецький ліцей, де колектив здійснив благоустрій шкільного подвір'я, а також висадив садові юки, ялини, кущі гібіскуса, кущів самшита.

Внесок у оновлення території установи зробив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко. Олексій Сергійович придбав огорожу, яку оснащено перед закладом, а також забезпечив фахівців, які її встановили.

Хороша справа – та, яка має гарний та тривалий результат, приносить користь та працює на благо людей.